TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Stará Ľubovňa » Stará Ľubovňa » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

Obytný súbor „HAJTOVKY“, Stará Ľubovňa

Obytný súbor „HAJTOVKY“, Stará Ľubovňa

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Pozemky situované mimo zastavaného územia Mesta Stará Ľubovňa, v území určenom územným plánom mesta na výstavbu rodinných domov a bytových domov. Pozemky sú určené na výstavbu cca 220 rodinných domov, ôsmych bytových domov s 24 bytmi v každom bytovom dome a troch polyfunkčných domov. Prístup k pozemkom je z miestnej časti Podsadek, zatiaľ cez existujúcu miestnu komunikáciu. V zmysle vydaného stavebného povolenia mal byť súbor prístupný cez navrhovaný most a samostatnú navrhovanú cestu. Poloha navrhovaného obytného súboru voči historickému centru okresného mesta Stará Ľubovňa je cca 3km na svahu, ktorý je orientovaný na juh. V lokalite boli zahájené stavebné práce na miestnych komunikáciách (odobratie ornice a čiastočné odkopy v oblasti navrhovanej prístupovej komunikácie a uloženie časti splaškovej a dažďovej kanalizácie. Pozemky je možné zastavať stavbami po vydaní územného rozhodnutia a stavebného povolenia pre jednotlivé objekty. Niektoré inžinierske siete sú povolené iba na hranicu pozemku čo znamená, že ich napojenie na verejnú sieť nie je vyriešené (vodovod). Splašková kanalizácia je zaustená do ČOV, resp. dažďová kanalizácia do rieky Poprad cez ORL.

Cena: 3 527 009,00 €

  3,00 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Stará Ľubovňa - Stará Ľubovňa
(Pozemok pre rodinné domy - Stará Ľubovňa)

Rozloha pozemku: 1 m2

Dátum aktualizácie: 14.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk